Rohetopsi tekkelugu

Oled jõudnud Rohetopsi kodulehele- teretulemast! Tegemist on nõude rendi teenust tutvustava veebilehega. Teenus ise on välja kasvanud konkreetsest vajadusest ning soovist korraldada keskkonnasäästlikke sündmusi oma kodukohas.

MTÜ Aktiivne Padise tegutseb Lääne-Harju vallas ja korraldab koostöös partneritega erinevaid avalikke kultuuri- ja spordisündmusi, lastelaagreid jms. Püüame oma tegevusi alati läbi viia keskkonda hoides tekitades võimalikult vähe jäätmeid, tekkivaid jäätmeid liigiti sorteerides ning korduvkasutusnõusid kasutades.

Kuna 1. jaanuarist 2024 on kogu Eestis keelatud kasutada avalikel sündmustel ühekordseid nõusid, siis oleme enda ühingule tänu kohaliku omaalgatuse programmile soetanud arvestatava korduvkasutatavate sööginõude varu. Eelkõige erinevaid joogitopse, aga ka taldrikuid ja söögiriistu. Laenutame neid välja kõikidele teistele, kes samuti hoolivad keskkonnast ja soovivad vähendada jäätmeteket.

Meie poolt välja renditavad nõud on valmistatud turvalisest PP ja SAN plastikust, söögiriistad puitpolümeerist. Peale kasutamist ja kokku kogumist pestakse nõud puhtaks, et neid oleks võimalik järgmistel sündmustel uuesti kasutada.

Kui Sul on küsimusi, mõtteid või ettepanekuid nõude rendi teenusega seoses, siis võta meiega julgelt ühendust telefonil 5270908 või rohetops@gmail.com

Hoiame üheskoos keskkonda!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga